poniedziałek, 15 czerwca 2015

W 80 dni do wakacji - dzień 19

Witam!
Nie wiem jak Wy ale ja lubię poniedziałki. Jestem wtedy wypoczęta i pełna energii. Pojemniki naszykowane, trening w planie – cudowne uczucie. Co prawda pracy mam od groma, ale wszystko mam zaplanowane i przygotowane więc jest świetnie. I tak też minął mi 19 dzień wyzwania.
Pobudka dzięki szklance wody z imbirem i cytryną. Dodatkowo wafel z łyżeczką masła orzechowego i całym małym bananem.
Śniadanie (400-480 kcal): Owsianka z jogurtem i owocami (tym razem mix płatków owsianych i żytnich, jogurt naturalny, pół pomarańczy dwie truskawki, nektarynka).
Przerwa na kawę: Duża kawa z małym mlekiem, odrobina syropu z agawy i 15 migdałów.
Drugie śniadanie (240-320 kcal): kromka pieczywa żytniego posmarowana serkiem Philadelphia, dwa plastry pomidora, sałata, sól, pieprz, pół pomarańczowej papryki.
Lunch (160-240 kcal): krem z pomidorów podany z pestkami z dyni. Przepis znajdziecie tutaj -> link
Obiad (480-560 kcal): Grillowana pierś z kurczaka, 3 pieczone ziemniaczki, mix sałat z oliwą z oliwek, sokiem z cytryny i przyprawami.
Dodatki: woda niegazowana, kawałek cheesecake’a, herbata z pokrzywy i bratka.

Dzisiejszy trening: 55 minut na bieżni (5 minut marszu na rozgrzewkę, 5 minut biegu/1 minuta szybkiego marszu, 4 minuty biegu/1 minuta marszu, 3 minuty biegu/1 minuta marszu, 2/1, 1/1, 1/1, 2/1, 3/1, 4/1, 5/1, 10 minut szybkiego marszu na zakończenie), 2 ćwiczenia po 3 serie 12 powtórzeń na maszynie na ręce, rozciąganie na koniec.
Podsumowanie: Dzień bardzo udany zarówno pod względem posiłków jak i treningu, a co najważniejsze samopoczucia. Zdecydowana poprawa jeśli chodzi o ilość warzyw i zdrowych dodatków takich jak pestki dyni czy migdały.
Już jutro ostatni dzień pierwszej części wyzwania. Walczycie ze mną?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz