wtorek, 7 października 2014

Tajemna broń czyli Top Coat doskonały!

Dzisiaj chcę się z Wami podzielić odkryciem dokonanym przez moją siostrę.

Nie wiem jak na Waszych paznokciach utrzymuje się lakier ale u mnie do tej pory wyglądało to tak, że na paznokciach u stóp lakier trzymał mi się około tygodnia, szczególnie jeśli chodziłam w zakrytych butach. Jeśli chodzi o paznokcie u rąk to musiałam je malować co 2 dzień. Generalnie, o ile w niedzielę wieczorem jeszcze mi się chciało pomalować paznokcie to już w tygodniu niekoniecznie.

I o to na wakacjach moja siostra podzieliła się ze mną swoja tajemną bronią czyli Odżywką do paznokci Nail Expert 4in 1 FAST DRY COAT firmy Celia. Próbowała mnie przekonać, że lakier na paznokciach stóp utrzymuje się bez żadnego problemu, również jeśli chodzi w zakrytych butach, co najmniej dwa tygodnie.

Tak o to, na stronie internetowej opisuje odżywkę producent:

Wysuszacz, utwardzacz, nabłyszczacz, utrwalacz.
1. Znacząco przyspiesza wysychanie lakieru.
2. Tworzy na paznokciach szczelną powłokę ochronną,która zapobiega odpryskiwaniu i ścieraniu się lakieru oraz zwiększa odporność paznokci na uszkodzenia mechaniczne.
3. Przedłuża trwałość lakieru, zabezpieczając kolor przed blaknięciem i matowieniem.
4. Nabłyszcza, dając efekt szklistej powierzchni.

Sposób użycia:
• Nakładaj jedną warstwę po pomalowaniu paznokci.
• Aby przywrócić blask lakieru – potwórz aplikację w zależności od potrzeby.

Nie chciałam wierzyć ale zostałam obdarowana taką buteleczką, więc postanowiłam spróbować. 

W niedzielę wieczorem zasiadłam do domowego manicure i pedicure. Najpierw nałożyłam jedna warstwę odżywki 8 in 1, potem dwie warstwy lakieru i po jakiś 30 minutach mój top coat.

Oto moje obserwacje:
Mniej więcej koło środy zorientowałam się, że lakier na paznokciach dalej jest i to w całości, nie ma otarć (ani na stopach, ani na dłoniach). Paznokcie wyglądały perfekcyjnie!
W piątek lakier dalej był - w całości, na końcach paznokci u rąk pojawiły się niewielkie, minimalne otarcia. Ale paznokcie nadal wyglądały świetnie. Na stopach - zero różnicy w porównaniu z pierwszym dniem.
W kolejną niedzielę faktycznie było widać, że paznokcie u rąk należałoby odświeżyć, co też uczyniłam. Od nowa pomalowałam paznokcie i oczywiście na wierzch nałożyłam, już przeze mnie uwielbiany, Nail Expert 4in 1 FAST DRY COAT. Na stopach - zero różnicy.  I tak w kolejnym tygodniu znowu nie mogłam wyjść z podziwu, że przez cały tydzień nie muszę się martwić o paznokcie u rąk, tylko mogę się tym zajmować raz w tygodniu. Na stopach - zero różnicy w porównaniu z pierwszym dniem.
I tak po 3 tygodniach, kiedy już praktycznie nie mogłam patrzeć na ciągle ten sam kolor lakieru na paznokciach u stóp, pojawiły się pierwsze odpryski na mniejszych palcach. Z czystym sumieniem mogłam zmyć lakier i pomalować nowym kolorem, pokrywając go oczywiście MOJĄ CUDOWNĄ odżywką. Dodam jeszcze, że przez te 3 tygodnie, gdzie lakier na paznokciach u stóp utrzymywał się bez zarzutu, tylko dwa dni nosiłam buty z odkrytymi palcami, w pozostałe dni było już po prostu za zimno.

Podsumowując, jak do tej pory nie znam lepszej warstwy wykańczającej mój manicure i pedicure. Jestem wręcz zakochana w tym specyfiku, który pozwala mi mieć nienaganny manicure przez cały tydzień i pedicure przez 3 tygodnie. Jest to niewiarygodna oszczędność czasu i gwarancja zadbanego wyglądu paznokci.
Na pewno jak będę w Polsce, zaopatrzę się w kolejną buteleczkę.

Polecam!

Dodam tylko, że firma Celia istnieje już długo, bo od 1959 roku i jest to jedna z najstarszych i najbardziej znanych marek kosmetycznych na polskim rynku. Natomiast od 2007 roku, właścicielem marki została firma DAX Cosmetics i to ona, na nowo pokazała Polkom jak dobre są produkty Celia oraz rozszerzyła asortyment o kosmetyki pielęgnacyjne. Brawo!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz